11 Ocak 2013 Cuma

Rapunzeliçe Neleri Özlemiş?Canımın içi tosbağam mimlemiş beni.Konumuz özlediklerimiz mişşş. Ne yazacağımı pek bilmiyorum ama başlayalım gelir arkası bakalım:) Melocuğumun mimide aklımda yapıcam inşallah:)

Dur şimdi hüzünlü havaya bürüneyim.Özlediklerimi yazıcam sonuçta.Öhö Öhö


 • Lise dönemlerimi çok özledim mesela.O zamanlar hiç birşeyi kafaya takmazdım hep gülümserdim. Şimdi lakabım suratsız ne haldeyim siz düşünün..
 • Derslerimin iyi olduğu günleri özledim.Derecede olduğum günleri,onun verdiği hafiften özgüveni
 • Babaannemle dedemi özledim.Mekanları cennet olsun.
 • Kendime özgüvenim olduğu günleri çok özlüyorum ya.Eskiden kendimi güzel  bulurdum ya.Eski resimlerime bakıyorum gerçekten güzelmişim suratımdaki bebeksilik kurtarıyormuş herşeyi.12. sınıfta birden değişti yüzüm berraklığı,bebeksiliği gitti:(
 • Sıcak havayı terlemeyi özledim.Havanın geç kararmasını,akşam saat kaç olursa olsun sokağa çıkıp dondurma buzlaş almayı özledim.Kıştan nefret ediyoruuuumm..
 • Bütün gün yattığım yerden kalkmayıp tembellik yapmayı özledim.Finaller biterse ilk işim onu yapmak olacak.
 • Eskiden ben sürekli şiirler okuyup hikayeler falan yazardım.Şuan onları okuyunca nasıl yazmışım diye kendime şaşırıyorum.O zamanımıda özledim.Ne zaman "en az maliyetle en çok faydayı sağlayan bilim dalı" hayatıma girdi.Hikayelerim o şiirler aklımdan uçtu sanki
 • Uzun saçlarımı özlediiiimmmm:)
 • Eti bumboyu,ağzımda patlayan şekeri,şemsiye çikolatayı,keçi boku çikolatayı(adı neydi yaa),portakallı bisküviyi,fıstıklı tombiyi çok özledim..

Yeter bu kadar yazdıkça yazasım geliyor gerçi ama:)Mimide isteyen yazsın ya.Kim yazdı kim yazmadı bilmiyorum pek uzak kaldım buralara..

Rapunzeliçeniz gideeer sizi de öpeeer:)


10 yorum:

 1. oyy yerim seni ben :)) çogu yapılacak şeyler yeterki iste kuzum :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bilmem tosbağam o gücü bulamıyorum kendimde.Yaşlandım sanki.Toparlanmam lazım:)

   Sil
  2. ben öleyim ozaman :) dur daha neler görüceksin

   Sil
  3. İnsan hissettiği yaşta be tosbağam:)

   Sil
  4. o yüzden aynaya hiç bakmıyorum :))

   Sil
 2. ne güzel yazmışssın :)) bende yazsammı benmde özlediklerim çok şeyler var :((

  YanıtlaSil
 3. Canımmm benimm bunalıma girmişsin sen
  Senin bir alışveriş ve kuaför terapisine ihtiyacın var :)
  Bende bir ara öyleydim evden çıkasım hiç bişey yapasım gelmiyordu kendimi çirkin ötesi çirkin hissediyordum ama dışarı çıkıp kuaföre gidip bir fön bir güzel makyaj sonrada AVM ye attınmı kendiniii ohhh rahatlarsın o zamann bak tavsiyemi dinle uygula iyi gelicekk :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bugün saçımı güzelce düzleştirdim makyajımı yaptım topukluklarımı giydim çıkmamla yağmurdan saçımın kabartması bir oldu.Yanlış bir günü seçtim yeniden başlamak için sanırım:)

   Sil

Kızdın mı? Üzüldün mü? Mutlu mu oldun? Önerin mi var? Yaz Bana!!